مدیر کل جدید هتل همای تهران معرفی شد

به گزارش روابط عمومی گروه هتل های هما، در این مراسم که با حضور مسئولین و مدیران  این مجموعه برگزار شد، جهانگیر حسن زاده مدیر عامل گروه هتل های هما طی سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه هتل ها هما در حوزه گردشگری گفت : گروه هتل های هما همواره به عنوان برندی ملی، نقش به سزایی در اقتصاد پویای گردشگری دارد و با توجه به همه گیری کرونا موفق شده در انجام وظایف خود با تدوین و اجرایی کردن پروتکل های بهداشتی گام های اساسی بردارد.

وی خاطرنشان کرد: گروه هتل های هما در این مسیر با تدوین و اجرایی کردن برنامه ها و راهکارهایی نظیر «هما به روال تازه» قدم های اساسی و ارزشمندی را برداشته و ضمن پایبندی به دستورالعمل های بهداشتی تلاش نموده تا از اندک فرصت های حوزه گردشگری استفاده نماید.

مدیر عامل گروه هتل های هما در ادامه افرود: در این راه، نیروی انسانی به عنوان موتور متحرکه مجموعه نقش بسزایی دارد و مدیریت کلان هتل، ضمن حمایت و همراهی با همکاران تلاش گر گروه هتل های هما از حوزه نیروی انسانی حمایت و صیانت خواهد کرد.

محمد کیانی مدیر جدید هتل همای تهران نیز درادامه این مراسم با اشاره به چشم اندازهای موجود در عرصه هتل داری و صنف گردشگری خاطرنشان کرد: رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی تدوین شده در هتل های هما در نوع خود در کشور و جهان کم نظیر بود و این موضوع باعث شد تا هتل های هما سهم خود از بازار هتلداری بدست آورد و تا حد زیادی از خسارت سنگین به مجموعه جلوگیری شود.

 

مدیر کل جدید هتل همای تهران معرفی شدوی در ادامه سخنان خود به اهمیت ریبرندینگ هما و همچنین راه های رسیدن به ثبات درآمد توضیحاتی را ارائه کرد و از همکاران خود در هتل همای تهران خواست تا همچون همیشه در این مسیر همراهی نمایند.

در پایان این مراسم از زحمات ۴ ساله حسین دستان؛ مدیر کل پیشین این هتل تجلیل و محمد کیانی بعنوان مدیر کل جدید هتل همای تهران معرفی شد.  
گفتنی است پیش از این محمد کیانی بعنوان سرپرست اداره آموزش، تحقیق و توسعه گروه هتل های هما مشغول به فعالیت بود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید