پردیس دانشگاه علامه طباطبائی در کیش آماده برای ارائه آموزش های تخصصی هتلداری است

دکتر حسین سلیمی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه علامه طباطبائی و منطقه آزاد کیش به سیاست دانشگاه علامه طباطبائی برای ارائه گونه ای دیگر از رسالت آمورشی بر اساس نیاز سازمان های مختلف ظرفیت اشاره کرد و گفت: امیدواریم با این همکاری مشترک و با ظرفیت های خوبی که در آموزش‌های تخصصی آزاد در دانشگاه داریم، بتوانیم نیاز سازمان منطقه آزاد کیش را برآورده نماییم.

وی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه علامه طباطبائی با سازمان ها و نهادهای مختلف کشور تصریح کرد: برای ارائه این ظرفیت در کیش، نیاز به احداث یک مرکزی است که بتوانیم در آن فعالیت های تخصصی انجام دهیم. چرا که تجربه‌های همکاری با سازمان های بورس و بانک‌ها، پیشینه خوبی است که امیدواریم در این همکاری نیز دستاوردهای خوبی را شاهد باشیم.

  دکتر سلیمی با بیان اینکه منطقه آزاد کیش یکی از  قطب های گردشگری کشور است و وجود هتل های فراوان در آن ضرورت و نیاز به آموزش های تخصصی دارد خاطر نشان کرد: دانشگاه می‌تواند با آموزش های تخصصی هتلداری، گردشگری، کسب درآمد و مدیریت  مالی و همچنین با استفاده از ظرفیت های موجود بین المللی خود این اهداف را برآورده نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، وی همچنین ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از شتاب دهنده ها در حوزه علوم انسانی به خصوص در امور مالی و گردشگری را از مهم ترین مصادیق این همکاری مشنرک برشمرد.

  در ادامه دکتر جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با بیان سوابق درخشان علمی و پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی بیان داشت گفت: با توجه به بررسی های انجام شده آموزش دوره های آموزش کوتاه مدت برنامه ریزی شده می تواند به رونق خدمات مناسب و بهینه تر در هتلداری، خدمات گردشگری و در پروژه‌های اقتصادی کیش کمک کند.

وی در پایان افزود: امیدواریم که دانشگاه علامه  طباطبائی این کار بزرگ را انجام دهد و با راه اندازی پردیس این دانشگاه در کیش بتوانیم خلاء های موجود را برطرف نماییم.

منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید