جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

سفر در جمعه سیاه : بهترین پیشنهادات را از کجا پیدا کنیم ؟

نوامبر از راه رسیده است و به همراه آن تعداد زیادی پیشنهاد ویژه برای جمعه سیاه. اگرچه این رویداد بیشتر بر تکنولوژی متمرکز بود ولی این روزها شرکت های گردشگری نیز بهترین تخفیف را برای هتل هایشان ارائه میدهند.

زمان ایده آل برای سفر

از تاریخ ۱۶ نوامبر تا اولین روز دسامبربهترین فرصت برای برنامه ریزی یک سفر کوتاه برای لذت بردن از خرید در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری است وشما میتوانید بیش از ۶۰ % تخفیف دریافت کنید.

برای مثال گروه هتلهای بارسلو بهترین پیشنهادهای جمعه سیاه را ارائه می دهد.در واقع کمپین جمعه سیاه یکی از مهمترین رویداد های سال در صفحه  خدمات گردشگری و هتلداری ست.

از جمعه سیاه تا دوشنبه سایبری

آخرین پنجشنبه ماه نوامبر مصادف با روز شکرگذاری است و یک روز پس از جشن شکرگذاری آغاز غیررسمی فصل تعطیلات است.

با توجه خریدهای بسیاری که جمعه بعد از روز شکرگذاری انجام می شود ، این روز برای خرده فروشان و سایر مشاغل به یکی از سودآورترین روزهای سال تبدیل شد.

 از آنجا که حسابداران هنگام ثبت هر روزه از رنگ سیاه برای نشان دادن سود استفاده می کنند (و قرمز برای نشان دادن ضرر) ، این روز به جمعه سیاه معروف شد – یا روزی که خرده فروشان سود خود را “سیاه” می بینند.

بنابراین ، جمعه سیاه اکنون به عنوان جمعه ای سودآور در صنعت خرده فروشی و اقتصاد شناخته می شود. خرده فروشان این نام را برای نشان دادن موفقیت خود برگزیدند. برای تشویق افراد بیشتری به خرید ، خرده فروشان شروع به ارائه تخفیف هایی کردند که فقط در آن روز قابل استفاده است.

دوشنبه سایبری یک اصطلاح تجارت الکترونیکی است که به دوشنبه پس از روز شکرگذاری ایالات متحده اشاره دارد. همانطور که فروشگاه های خرید حضوری در جمعه سیاه کار می کنند ، خرده فروشان آنلاین معمولاً تبلیغات ویژه ، تخفیف و فروش ویژه را در این روز ارائه می دهند. در همین حال ، خرده فروشان سنتی معاملات فقط مخصوص وب سایت را ارائه می دهند. نتیجه ادغام جمعه سیاه و دوشنبه سایبری به ترکیبی از خرید در فروشگاه و خرید آنلاین است که باعث تمایز بین دو تعطیلات شده است.

دوشنبه سایبری چهار روز پس از شکرگذاری قرار دارد و برای تشویق مصرف کنندگان به خرید آنلاین ایجاد شده است. جمعه سیاه – روز بعد از شکرگذاری – بزرگترین روز خرید در سال است.

مصرف کنندگان به چند دلیل از دوشنبه سایبری لذت می برند. بسیاری از مردم مایل نیستند در تعطیلات وقت خود را دور از خانواده صرف چانه زدن کنند ، در حالی که دیگران نمی خواهند در صف های طولانی که جمعه سیاه تشکیل می شود صبر کنند. دوشنبه سایبری راهی راحت و بدون دردسر را برای خرید و استفاده از پیشنهادات  عالی به مشتریان ارائه می دهد. و با توجه به اینکه بسیاری از فروشگاه های آنلاین اکنون ارسال رایگان را به عنوان مشوقی برای خرید در دوشنبه سایبری ارائه می دهند ، مردم تمایل بیشتری به خرید آنلاین دارند.

۲۰۲۰ : سالی متفاوت با توجه به پاندامی

ازآنجایی که امسال واقعا متفاوت بوده و شاید آنقدر که مایلیم قادر به سفرکردن نبودیم شما را دعوت میکنیم تا نگاهی به پیشنهادات هتلی جمعه سیاه و دوشنبه سایبری بیاندازید.

همچنین ، اگر نمی خواهید هیچ یک از پیشنهادات هتل جمعه سیاه را از دست دهید ، می توانید در خبرنامه مجازی آنها عضو شوید تا در ایمیل خود کلیه اطلاعات مربوط به بهترین مقاصدی که قصد دارند با بهترین قیمت ها در جمعه سیاه هتل خود در اختیار شما قرار دهند ، دریافت کنید.

چگونه می توان از معاملات سفر جمعه سیاه سال ۲۰۲۰ لذت برد.

هتلهای بارسلو یک نمونه است.تخفیف های جمعه سیاه هتلهای بارسلو (که حداکثر ۶۰٪ است)بهترین هتل ها و خدمات با کیفیت را با رعایت موارد ایمنی و بهداشتی لازم برای مقابله با بیماری همه گیر کنونی، به شما ارائه می دهد.

با توجه به برنامه فعلی در تمام هتل ها و استراحتگاه های گروه بارسلو ؛ آنها می توانند در برخی از هتل های خود تخفیف هایی را به شما پیشنهاد دهند: چرا نباید از اقامت خود در هتل های جمعه سیاه در اسپانیا لذت ببرید؟ یا درصورتی که اروپا را به عنوان مقصد خود نمی خواهید ، ممکن است تخفیفات جمعه سیاه هتل مکزیک برای شما مناسب باشد؟ این موضوع به شما بستگی دارد ، اما قطعاً باید از تخفیفات امسال استفاده کنید.

مزایای رزرو در گروه هتلهای بارسلو در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ۲۰۲۰

وقت آن است که برنامه های بعدی خود را برنامه ریزی کنید تا پس از ماه ها قانون حبس و حصر ، بتوانید کمی به حالت طبیعی بازگردید. فرقی نمی کند که برای جمعه سیاه باشد یا دوشنبه سایبری. هنگام رزرو اتاق از هتل های جمعه سیاه یا هتل های دوشنبه سایبری ، با تخفیف حداکثر ۶۰٪ ، می توانید مقادیر مناسبی پس انداز کرده و تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ سفر کنید. همچنین فراموش نکنید که گروه بارسلو مزایای ویژ ای از جمله حمل ونقل رایگان و موارد دیگر را نیز ارائه میدهد.

انتخاب هتل برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری

میزان پیشنهادات هتلها در دوشنبه سایبری بسیار قابل توجه است. پیشنهادات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری به دلیل تخفیف های بسیار خوبی که برای مدت زمان محدودی در نظر گرفته شده ، زمان مناسبی برای رزرو سفر قبل از اتمام امسال است.

——-

نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار