سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱

افتتاح چند پروژه‌ گردشگری در استان گیلان

هم‌زمان با هفته دولت، چند پروژه گردشگری با حضور مسئولان استانی در گیلان افتتاح شد.

افتتاح چند پروژه‌ گردشگری در استان گیلان

هم‌زمان با هفته دولت، چند پروژه گردشگری با حضور مسئولان استانی در گیلان افتتاح شد.

به‌گزارش خبر هتل به نقل از مرکز روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان گیلان، هم‌زمان با چهارمین روز از هفته دولت اقامتگاه بوم گردی «میشین» با حجم سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیون ریال سهم آورده بخش خصوصی و میزان اشتغال ۴ نفر در روستای اشکلک، بخش رحیم‌آباد شهرستان رودسر افتتاح شد.

این مراسم با حضور فرماندار و معاونین فرماندار و مسئولین شهرستان رودسر برگزار شد.

این واحد اقامتی در عرصه‌ای به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع با بنایی به زیربنا ۱۸۰ مترمربع در دوطبقه به مدیریت خانم حوا اسماعیلی به بهره‌برداری رسید.

اقامتگاه بوم گردی «داروک» از دیگر پروژه‌هایی است که با حجم سرمایه‌گذاری بالغ‌بر چهار میلیارد ریال سهم بخش خصوصی و دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات دولتی با اشتغال سه نفر، در گوراب زرمیخ شهرستان صومعه‌سرا افتتاح شد.

 این واحد اقامتی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان، فرماندار صومعه‌سرا، معاونین اداره‌کل و مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

اقامتگاه بوم گردی «داروک» در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع و با زیربنای ۳۰۰ مترمربع در دوطبقه و چهار واحد پذیرایی به مدیری آقای علی وهابی به بهره‌برداری رسید.

افتتاح کارگاه صنایع‌دستی معرق چوب تندیس در بخش مرکزی رشت نیز از دیگر پرویه هایی است که با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان افتتاح شد.

کارگاه صنایع‌دستی معرق چوب با سرمایه‌گذاری یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی بخش خصوصی و دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات دولتی با میزان اشتغال دائم سه نفر، در بخش مرکزی رشت در مسیر رشت به خمام به بهره‌برداری رسید.

نظرات کاربران :

دیدگاه شما

آخرین اخبار